Online, Canlı, Yüz Yüze Pilates ve Yoga Derslerimiz Devam Ediyor.

Online,Canlı,Yüz Yüze Pilates Ve Yoga

Dilerseniz Bilgisayarınızdan https://studiolifetime.my.webex.com adresine gidip toplantı bilgilerini girerek aramıza katılabilirsiniz. (cep telefonları bu yöntemi desteklememektedir.)

En iyi Toplantı Deneyimi için Webex Meeting uygulamasını Bilgisayarınıza Tabletinize veya Cep Telefonunuza İndirmenizi Öneriyoruz. Üye olmanıza gerek yoktur.

Yukarıdaki Link’e Tıklayarak Programı Cep Telefonuna Veya Bilgisayarınıza İndirin.

Akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerinden dilediğiniz yerde toplantı yapmak için ücretsiz Cisco Webex Meetings Mobil Uygulamasını indirin. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamadan çıkın WhatsApp gruplarından paylaştığımız link’e Tıkladığınızda aramıza katılmış Olacaksınız. Yada uygulamayı açın Toplantıya Katıl  düğmesine tıklayın  Toplantı numarası ve Parolasını yazarak aramıza katılın

Cisco Webex Meetings masaüstü uygulaması, hızlı ve kolay bir şekilde toplantılara katılmanızı sağlar. Uygulamayı bilgisayarınıza indirin ve kurun Ardından Misafir olarak giriş yapın. sonrasında  WhatsApp grubundan paylaştığımız Toplantı numarası ve Parolasını yazarak aramıza katılabilirsiniz.